مطلب وبلاگ

طراحی میز و صندلی تالار

طراحی تالار و میز و صندلی‌ها، رنگ و نحوۀ قرار گرفتن آن‌ها در کنار یکدیگر و به عبارتی چیدمان تالار اهمیت بسزایی در زیبایی و اجرای هر چه بهتر مراسم دارد. در این مقاله به طراحی میز و صندلی تالار می پردازیم. اگر به دنبال خرید ظروف و شمعدانی تالاری و انواع دیگر تجهیزات تالاری با قیمت مناسب هستید، لوازم تالار سمیعی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

میز و صندلی تالار

چیدمان میز و صندلی تالار بسیار مهم است چرا که اگر به نحوه مناسب و درستی انجام شود حتی قادر است کوچکی فضا و محیط را نیز جبران نماید؛ چرا که با چیدمان و جای گذاری مناسب میز و صندلی‌ها و قرار دادن مکانی برای رفت و آمد مهمان‌ها، رضایت مهمان‌ها ارتقا می‌یابد. یک ایدۀ جالب دیگر در طراحی قرار دادن وسایل تالار نحوه قرار دادن میزهای جدا و مستقل برای سرو نوشیدنی یا میوه می باشد. این گونه میزها طوری قرار می‌گیرند که مهمان‌ها در اطراف آن رفت و آمد کرده و به دلخواه خود نوشیدنی‌ها یا میوه‌های مورد نظر خود را بر می‌دارند. ایده‌ای بسیار لوکس و شیک می باشد که موجب تحسین شدن از سوی مهمانان و جذابیت مراسم شما می شود.

چیدمان میز تالار

از بشــقاب های مختلفی بــرای پذیرایی اســتفاده نمایید. از جملــه بشــقاب هــای تخت و گــود که اندازه  هــای آن ها بســته به نــوع غذا و زمــان پذیرایی متفاوت اســت. مانند: بشــقاب غذای اصلی،بشــقاب سوپ و بشــقاب سالاد. بشقاب سالاد را با فاصله نزدیک به لبه ی میز و بشقاب نان می گذارند سالاد را در این بشقاب ها می  ریزند نه در بشقاب غذا.معمولا به ترتیب ســرو غذا از جلوی میهمان جمع آوری می شود.برای طراحی یک میز پذیرایی بی نقص به نحوه چیدمان قاشق و چنگال ها نیز دقت نمایید.علاوه بر تهیه و تدارک غذاها و دسرهای مختلف، دیزاین و زیبایی ســفره نیــز از اهمیت بالایی برخوردار است. ایــن تزیین هــا را می تــوان با گل هــای مختلف و شمع های گوناگون و رنگارنگ، رومیزی های مناسب و زیبا، دســتمال ســفره های هماهنگ انجــام داد.

به طور کلی از شمع های تزیینی بیش تر روی میز شام استفاده می کنند. رنگ شمع  ها متناسب با وسایل روی میز و مناسبت میهمانــی، می بایست انتخاب شــود، ایده هــای جدیدی نیز با شــمع به صورت ســبدهای گل یــا گل هایی که در  پایه ها گذاشته می شود وجود دارد. از ظروف کریستال با هدف زینت دادن میز استفاده می شود. برای تزئینات هرچه بهتر میز و صندلی تالار خود به سایت لوازم تالار سمیعی مراجعه کنید.

میز و صندلی تالار | ظروف و شمعدانی تالاری | تجهیزات تالار سمیعی

برای اطلاع از قیمت و خرید تجهیزات تالار مانند ظروف و شمعدانی تالاری با لوازم تالار سمیعی در ارتباط باشید.

چیدمان صندلی تالار

صندلی تالار دارای سایز های مختلفی می باشد که بسته به محیط تالار یا مراسم عروسی متفاوت است.بر اساس سایز میز می بایست تعداد صندلی ها را انتخاب نمایید، و طوری آن ها را قرار دهید که سر راه نباشد و مزاحم رفت و آمد دیگران نشود. ضمن اینکه اگر صندلی ها سبک باشد حمل آن ها بسیار راحت خواهد بود. می توانید از روکش های رنگی و با طراحی های مختلف برای صندلی ها استفاده کنید که جلوه بیشتری داشته باشد و نکته مهم دیگری که وجود دارد به تمیز بودن صندلی و روکش های آن ها دقت نمایید زیرا این موضوع برای مهمانان بسیار مهم است.

خدمات کلی تجهیزات تالار سمیعی

لوازم تالاری سمیعی با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید و فروش بهترین و به روز‌ترین تجهیزات تالاری مانند صندلی فلزی شیواری تالاری، ظروف میوه و شیرینی خوری تالاری، شمعدانی تالاری، میز تالاری ، جایگاه عروس و داماد و تولید روکش های صندلی آماده ارائه خدمات به زوجین می‌باشد. این مجموعه در تلاش است که با هدف تولید انواع تجهیزات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، رضایت مشتریان را جلب کند. جهت خرید لوازم و تجهیزات تالار از جمله صندلی شیواری ، صندلی تاشو و میز تالار با قیمت مناسب به لوازم تالار سمیعی مراجعه کنید یا با کادر فروش تماس حاصل فرمایید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

پاسخ دهید

چت با واتس اپ
راهنمایی نیاز دارید؟
لوازم تالار سمیعی
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟